top of page
%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%
Mentor-logo_edited.png

Наша адреса

 

Медичний Центр "Ліко-Мед" 

Вулиця Миколи Ушакова, 1г,

Київ, 03179

+38 (097) 628 11 91

KMhBDvfm_edited.png
motiva-implants-logo.png

Коливання ваги, вагітність, гормональний вплив та природний процес старіння зазвичай мають великий вплив на форму жіночих грудей. Однак більшість жінок почувають себе не комфорно, коли груди втрачають свою естетичну привабливість.

Завдяки операції маммопластика жінка може збільшити об'єм грудей, щоб вони краще відповідали морфології її тіла, відновити втрачену форму.

 

Збільшення грудей за допомогою силіконових імплантатів


Аугментаційна маммопластика  - це найпопулярніша операція в пластичній хірургії. Багато жінок вважають, що їхні груди занадто малі або втратили свій об'єм після грудного вигодовування, що обмежує їх жіночність та зменшує самооцінку. За даними ISAPS Global Statistic, в 2023 році на планеті було виконано приблизно 1,700,000 операцій аугментаційна маммопластика, за даними країн в яких ведеться офіційна статистика. 

Сучасні силіконові імплантати є дуже якісними та наповнені стабільним гелем з  пам'ятю форми. Імплантати випускаються у різній формі (кругла та краплеподібна), а також мають різні розміри, що забезпечує індивідуальне рішення для кожної жінки.

Для збільшення грудей за допомогою імплантатів ми використовуємо виключно якісні імплантати від світових лідерів: Polytech, Mentor, Motiva, Eurosilicon.

У поєднанні з сучасними оперативними техніками та методиками закриття ран, шрами після операцій максимально косметичні.

Госпіталізація
Термін перебування в клініці після даної операції, становить - 1 добу.

Для іногородніх пацієнтів оптимальний термін пербування в Києві становить 5-10 днів, що залежить від складності операції.

Знеболення

Операція проводиться під комбінованим знеболенням (наркоз та місцеві анестетики) з використанням найсучасніших приладів та препаратів для анестезій. В післяопераційному періоді Вам приписуються знеболюючі засоби, що робить післяопераційний період максимально комфортним.

Тривалість операції - 1 година.

 

Реабілітація

Компресійна білизна протягом 1-1.5 місяця

Обмеження фізичнихнавантажень 1 місяць

Заборона тренувань грудних м'язів до 6 місяців


 

Підтяжка грудей (Мастопексія)


В результаті радикальних дієт або вагітностей молочна залоза втрачає свою наповненість та форму. Тоді виникає невідповідність між шкірно-фасціальним футляром та об'ємом залозистої та жирової тканинами.

Підтяжка грудей видаляє надлищок шкіри і змінює форму молочних залоз. За необхідності в збільшенні об'єму, можуть бути використані силіконові імпланти.

 

Госпіталізація
Термін перебування в клініці після даної операції становить - 1 добу.

Для іногородніх пацієнтів оптимальний термін пербування в Києві становить 5-10 днів, що залежить від складності операції.

Знеболення

Операція проводиться під комбінованим знеболенням (наркоз та місцеві анестетики) з використанням найсучасніших приладів та препаратів для анестезій.

 

Зменшення грудей (Редукційна маммопластика)


Молочна залоза складається із залозистої і жирової тканини. Якщо об'єм грудей занадто великий по відношенню до статури, це часто призводить до фізичних та психологічних розладів серед жінок. Надмірна вага великих грудей також зумовлює зміни в поставі, біль у спині і часто значно обмежує рухи та певні види фізичної активності.

При проведенні операції по зменшенню грудей, об'єм тканини залози зменшується до бажаного розміру і моделюється з видаленням надлишку шкіри, а сосоково-ареолярний комплекс розташовується в анатомічно правильне положення. У багатьох випадках зменшення об'єму грудей поєднується з виправленням неестетичної асиметрії залоз. 

 

Госпіталізація
Термін перебування в клініці після даної операції становить - 1 -2 доби.

Для іногородніх пацієнтів оптимальний термін перебування в Києві становить 7-14 днів, що залежить від складності операції.

Знеболення

Операція проводиться під комбінованим знеболенням (наркоз та місцеві анестетики) з використанням найсучасніших приладів та препаратів для анестезії.

Збільшення грудей за допомогою аутологічного жиру (Ліпофілінг)


Збільшення об'єму молочних залоз за допомогою процедури ліпофілінгу - операція, яка має певні обмеження. Поєднуючи аутологічний жир із власними стовбуровими клітинами, ми можемо досягти хороших результатів при збільшенні грудей. Необхідний аутологічний жир отримують шляхом ліпосакції різних ділянок тіла та після спеціальної його підготовки, він вводиться у ділянку молочних залоз.

В середньому, об'єм жиру, що приживається,  приблизно становить 60-70 %, а допустимий об'єм збільшення за одну процедуру становить в середньому 0,5.

Госпіталізація
Термін перебування в клініці становить - 1 добу.

Для іногородніх пацієнтів оптимальний термін пербування в Києві становить 5-10 днів.

Знеболення

Операція проводиться під комбінованим знеболенням (наркоз та місцеві анестетики) з використанням найсучасніших приладів та препаратів для анестезій.

Додаткову інформацію про дану операцію можна отримати на особистій консультації.

Для запису на безкоштовну консультацію, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером телефону

+38 (097) 628 11 91 або через контактні форми на сайті.

Аугментаційна мамоластика
Мастопесія
Редукційна
Ліпофілінг грудей
bottom of page